Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Novinky
Ruksak zadarmo !

Vážení zákazníci,   Rozdávame skvelé šnúrkové ruksaky zadarmo. Do 31.1.2017  ku každej objednávke ! Stačí do poznámky k objednávke napísať vašu farbu. Na výber: čierna, ružová, modrá.

viac
Tričko zadarmo !

Ahojte :)   Máme pre vás kopu tričiek ktoré rozdávame ku každej jednej objednávke. Stačí si u nás objednať, do poznámky k objednávke napísať vašu veľkosť, a či si želáte dámske alebo...

viac

Sprievodca typmi dámskych riflí

Úvod BlogTypy a strihy dámskych jeans

Pri dámskych jeans alebo rifliach rozlišujeme medzi 3 základnými strihmi. V našom článku si ukážeme ktoré to sú, a tiež pre koho je daný typ vhodný.

 

SKINNY: Alebo aj úzky strih jeans. Je to moderný a v poslednej dobe aj najbľúbenejší strih dámskych riflí. Tento typ jeans vo vhodnom prevedení dokáže nádherne opticky zoštíhliť alebo predĺžiť nohy. Vyrábané sú hlavne z stretchového alebo elastického materiálu. Je to z toho dôvodu že je pri nich potrebné aby dokonale obopínali postavu. Skinny jeans by mali byť akoby Vašou druhou kožou.

 

STRAIGHT: Alebo rovný strih. Absolútna nadčasová klasika medzi jeansami. Tento strih je vhodný prakticky pre všetky postavy. Je možné ho kombinovať s množstvom outfitov. Takisto je vhodný na rôzne príležitosti. Rifle rovného strihu by nemali rozhodne chýbať vo Vašom šatníku. Doporučuje sa mať aspoň 2 odtiene, jeden čierny a druhý modrý alebo tmavo modrý.

 

 

BOOTCUT: Alebo aj rozšírený strih. Tento typ sa od kolien smerom dole mierne rozširuje. Rifle tohto strihu sú vhodné pre dámy s plnšími krivkami.

 

 

Toto sú základné typy strihov dámskych jeans. Sú z nich odvodené aj rôzne iné minoritné strihy ako Bell bottom ( zvonové ), Wide leg ( široký strih ), Boyfriend ( chlapčenské ).

 

2.png

 

Copyright 2012 - 2020 © Oblečenie, odevy, moda, doplnky, spodné prádlo, www.hypermoda.sk